Raija Zidén
Hypnoterapeut, samtalsterapeut
/parterapeut
Lärare i Aromaterapi
Tfn: 0733-77 10 01
E-post: raija@energikallan.biz

Kim Zidén
Massör, kraniosakral terapi, medicinsk qigong,

pilates instruktör, yoga instruktör, aktiv ztretch
Tfn: 0733-77 10 02
E-post: kim@energikallan.biz

Tessan Magnusson
Massör, kraniosakral terapi
Tfn: 073-637 37 62
E-post: tessan@energikallan.biz


Anette Jonsson
Spaterapeut, ayurveda
Tfn: 073-623 68 34
E-post: anette@energikallan.biz


Agneta Österlind
Cert. massör bindvävsmassage och energimassage,
massage-dyslexi, fibromassage, ansiktszonterapi
Tfn: 070-640 44 96
E-post: agneta@energikallan.biz
http://hem.passagen.se/halsomassag
e

Jessica Willinge
Naglar/calgel, Champissage, Aromaterapi
Tfn: 073-937 50 68
E-post: jessica.willinge@bredband.net


Maria Zeffer
Aromaterapeut, Lärare i Basmedicin
Dipl. Naturkosmetisk Hudvårdsterapeut, Dipl. Näringsrådgivare
maria@aromakompassen.se
Tfn: 073-553 15 62

Maike Pannes
Sensomotorisk träning, Kraniosakral, Klinisk kinesiologi
Tfn: 0731-421144

Johan Lundgren
Catering för god och hälsosam mat
Tfn: 070-642 62 80

Katja Fagerström
Ayurvedisk oljemassage, Hot Stone
Kontaktperson Ronneby
katja@energikallan.biz
0733-771 000

0457-467 000

 
Design: Peter Almgren


 
s